Elamusprogramm "Tähtsündmus Filmi Vargamäel" on mõeldud kõigile, kes soovivad tähistada endale olulist isiklikku või muud sündmust oma lähedaste, sõprade ja/või kollektiivi seltsis mitte suure pidusööminguga, vaid väikese suupistelaua juures unikaalses keskkonnas. Programm on mõeldud väiksematele seltskondadele, kes peavad eeskätt oluliseks ühist kvaliteetaega, mida külastuskeskus luua aitab …

Milline siis on see kvaliteetaeg Filmi Vargamäel? Kohtute oma seltskonnaga suurfilmist “Tõde ja õigus” tuttavas Mäe talu kompleksis, kus saate omal käel ringi vaadata nii sees kui väljas. Alustuseks maitsete Vargamäe perenaise seltsis tervitusjooki ning perenaine tutvustab lühidalt külastuskeskust. Valite täpselt enda jaoks sobiliku ruumi või nurga taluõues, kuhu Vargamäe perenaine katab väikese suupistelaua. See on maitsekas nii sisult kui vormilt, täpsem menüü on hooajaline ja osalejatele üllatuseks. Tunnete ennast oma inimeste seltsis mõnusalt ning vabalt, nagu see just teie jaoks oluline on.

Programmi saab tellida ajavahemikus 15. mai – 15. september kokkuleppel külatuskeskusega teile sobivaks kuupäevaks ja algusajaks. Samuti on võimalik teha programmis pakutavale lisaks muid erikokkuleppeid, nt tellida pikemat ekskursiooni külastuskeskuses, võtta kaasa oma toitu ja jooki, jms.

Programmi saab tellida vähemalt 5-le inimesele, maksimaalseks osalejate arvuks on 15 inimest. Filmi Vargamäel viibimise pikkus programmi raames on kuni 3 tundi. Programmi hind 32 EUR/inimene.