Henrik Hinrikuse lõõtspillikontsert
6. juuni 2024 kl 19.00

Suvine jaanipäevaeelne aeg on just õige aeg selleks, et veeta üks õhtupoolik mõnusa rahvamuusikaga. Filmi Vargamäe külastuskeskuses saab kuulata muhedat lõõtspillikontserti - üles astub lõõtsavirtuoos Henrik Hinrikus. Esitamisele tulevad rahvalikud lood ja nende töötlused, muusika vahepalaks räägib Henrik ka humoorikaid lugusid. Kontsert on kahes osas kogupikkusega ca 1,5 tundi. Kontserdi eel ja vaheajal avatud väike kohvikunurk. Pilet eelmüügist 10 eurot, kohapealt ostes 14 eurot. Ala avame 45 minutit enne kontserdi algust.
Etendus "Rätsep Õhk ja tema õnneloos"
4. juuli 2024 kl 19.00

A.Kitzbergi samanimelise näidendi põhjal valminud kahevaatuseline jant laulu ja tantsuga räägib ühest Mulgimaa külast 20. sajandi alguses, kus peategelase - külarätsepa - suurimaks sooviks on saada rikkaks. Rätsep Jaak Õhk nimelt usub, et vaid rikkus teeb inimesed õnnelikuks. Ootamatult õnnestub tal saada Suure Venemaa Näljahädaliste õnneloosi ühe pileti omanikuks, millele ka suur võit tõesti langeb. Sellega pole ta aga üldse arvestanud, et suur võit talle oodatud õnne asemel aina sekeldusi ja pahandusi kaela toob.

Autor: August Kitzberg
Lavastaja: Erika Tetsmann
Laval Näitetrupp Poolvillased: Margus Raidma, Peep Ait, Mati Kabanen, Ingrid Grünberg, Evelyn Härm, Liia Sirel, Helle Siimann, Arved Kesa ja Erika Tetsmann.

Etendus on kahes vaatuses ja pikkusega 2 h. Pilet eelmüügist 10 EUR, kohapealt ostes 12 EUR.