Elamusprogramm "Glämping Vargamäe moodi" on mõeldud kõigile, kes soovivad veeta lähedase inimese või hea sõbra seltskonnas hubase õhtu suurfilmist “Tõde ja õigus” tuttavas Mäe Andrese rehetares. Glämping Vargamäe moodi tähendab ühelt poolt seda, et telkimise asemel ööbitakse Mäe talus taluvoodites, kuid tingimused on sarnaselt telkimisele üsna askeetlikud. Teisalt sisaldab glämping Vargamäe moodi tervitusjooki, Vargamäe perenaise väikest gurmeeõhtuoodet ja kerget hommikueinet, mis on talulikult glamuursed nii sisult kui vormilt. Täpsem õhtuoote menüü on hooajaline ning programmis osalejale üllatuseks.

Elamusprogrammi ajakava:
18:00 saabumine ja tervitusjook Vargamäe perenaiselt, lühike ülevaade külastuskeskusest
18:45 gurmeeõhtuoode ja vaba aeg rehetares, soovi korral saab omal käel tutvuda külastuskeskuse ala ja hoonetega
09:30 äratus ja kerge hommikueine Vargamäe perenaise seltsis, ärasõit

Programmi saab tellida ajavahemikus 1. juuni – 31. august kokkuleppel külatuskeskusega. Vajadusel saab programmi ajakavasse teha muudatusi, välja arvatud saabumisaja varasemaks ja ärasõiduaja hilisemaks nihutamise osas. Samuti on võimalik teha programmis pakutavale lisaks muid erikokkuleppeid, nt tellida pikemat ekskursiooni külastuskeskuses, võtta kaasa oma toitu ja jooki, jms. Kaasa võtta on lubatud ka lemmikloomi.

Programmis saab osaleda korraga 
maksimaalselt 4 inimest. Ööbimine korraldatakse kahes eraldi ruumis, kummaski kaks üheinimesevoodit. Programmi hind on sõltumata osalejate arvust 280 eurot.