Uusi elamusi Filmi Vargamäel

Praegu tukub Filmi Vargamäe küll veel valges lumevaikuses, kuid on juba tasakesi suveootel. Sest eesoleval suvel hakkavad Filmi Vargamäel puhuma taas natuke uutmoodi tuuled! Soovime teile pakkuda uusi elamusi ning selleks oleme loonud 2 uut programmi: "Glämping Vargamäe moodi" ning "Tähtsündmus Filmi Vargamäel".
Mõlema programmi eesmärgiks on see maagiline kvaliteetaeg, mis on Filmi Vargamäel nii unikaalne ja imeline. Seda on keeruline sõnadesse panna, kuid elamus kõneleb enese eest. Lähemalt saab uurida SIIT. 

Jätkuvalt pakume ka juba varasematel aastatel teenuste hulgas olnud loodus-, pärimus-ja elamusprogramme. Muuhulgas on väikese värskenduskuuri läbinud meie elamusprogrammi "Õhtusöök Filmi Vargamäel" menüü.
Tulemata ei jää ka Filmi Vargamäe kultuurisuvi, mille programmis on Eesti Kultuurkapitali Võrumaa ekspertgrupi toel nii teatrit, jutuvestmist, muusikat kui lilleseadmise oskuse õpetust. Ja et meil on algamas viies hooaeg, siis saab näha ka fotonäitust "Minu Vargamäe", mille paneme kokku läbi eelmiste hooaegade tehtud kõige vahvamatest fotoklõpsudest. Tule vaatama, kas leiad ehk ennastki mõnelt fotolt ...
Kohtumiseni juba üsna varsti!
Eelmine
Filmi Vargamäe külastuskeskus alustab maikuus uut hooaega!
Järgmine
Filmi Vargamäe pühadesoov