Mari Kalkuni kontsert "Ilmamõtsan"
neljapäeval, 23. juulil 2020 kl 19:00

Mari Kalkuni kontsert "Ilmamõtsan" toimub 23. juuli kl 19.00 Filmi Vargamäe külastuskeskuses, kauni Võrumaa loodusega kohas, kus valmis suurfilm "Tõde ja õigus". Kõlavad laulud loodusest ja loomisest. 

Piletid saadaval Piletilevi eelmüügist ja kodulehe broneerimisvormi kaudu. Pilet eelmüügist 10 EUR / sooduspilet (pensionärid, õpilased) 8 EUR. Pilet kohapealt ostes 12 EUR / sooduspilet 10 EUR.Laastukorvi valmistamise õpituba
laupäeval, 8. augustil 2020 kl 11:00-14:00

Laastukorvi punumise õpitoas saavad osalejad selgeks korvipunumise põhitõed: valitakse laastud, punutakse laastust marjakorv ning lõpuks viimistletakse ka oma töö. Kõigile osalejatele jagatakse korvipunumiseks vajalikud töövahendid ning osaleja lahkub õpitoast omavalmistatud korviga. Hiljem on kodus võimalik seda kaunistada erinevate lillemaalingutega, vms.

Õpituba juhendab Avinurme Puiduait. Õpitoa pikkus kuni 3 tundi. Osalustasu on 8 EUR/inimene (sisaldab juhendamist ja materjale).
Osalemissoov palun saata meili teel: 
ingrid@filmivargamae.ee 

Osalejate arv on piiratud!

Etendus "Vaim"
neljapäeval, 13. augustil 2020 kl 19:00

Noor perekond kolib linnakorterist maale, vanasse mõisa. Kuidas kulgeb pereema ja tütre kohanemine ja milliseid üllatusi on pakkuda sellel vanal majal? Sündmuste käigus rullub lahti ka üks omapärane ja romantiline armastuslugu. Sobib vaatamiseks kogu perele.

Laval Seasaare Teater: Kait Aidnik, Maarja Palu, Katariina Raudsepp, Mari Lember, Aino Tuuksam, Jaanus Kukk, Agu Lall ja Laura-Liis Säde. Etendus on kahes vaatuses. Etenduse pikkus 1 h 30 minutit.

Pilet 8 EUR. Pileteid saab ette osta kodulehe broneerimisvormi kaudu või saates oma soovi meiliaadressile: 
ingrid@filmivargamae.ee