Mari Kalkuni kontsert "Ilmamõtsan"
neljapäeval, 23. juulil 2020 kl 19:00

Mari Kalkuni kontsert "Ilmamõtsan" toimub 23. juuli kl 19.00 Filmi Vargamäe külastuskeskuses, kauni Võrumaa loodusega kohas, kus valmis suurfilm "Tõde ja õigus". Kõlavad laulud loodusest ja loomisest.

Piletid saadaval Piletilevi eelmüügist ja kodulehe broneerimisvormi kaudu. Pilet eelmüügist 10 EUR / sooduspilet (pensionärid, õpilased) 8 EUR. Pilet kohapealt ostes 12 EUR / sooduspilet 10 EUR.












Laastukorvi valmistamise õpituba

laupäeval, 8. augustil 2020 kl 11:00-14:00

Laastukorvi punumise õpitoas saavad osalejad selgeks korvipunumise põhitõed: valitakse laastud, punutakse laastust marjakorv ning lõpuks viimistletakse ka oma töö. Kõigile osalejatele jagatakse korvipunumiseks vajalikud töövahendid ning osaleja lahkub õpitoast omavalmistatud korviga. Hiljem on kodus võimalik seda kaunistada erinevate lillemaalingutega, vms.

Õpituba juhendab Avinurme Puiduait. Õpitoa pikkus kuni 3 tundi. Osalustasu on 8 EUR/inimene (sisaldab juhendamist ja materjale).
Osalemissoov palun saata meili teel:  
ingrid@filmivargamae.ee 

Osalejate arv on piiratud!






Etendus "Vaim"
neljapäeval, 13. augustil 2020 kl 19:00

Noor perekond kolib linnakorterist maale, vanasse mõisa. Kuidas kulgeb pereema ja tütre kohanemine ja milliseid üllatusi on pakkuda sellel vanal majal? Sündmuste käigus rullub lahti ka üks omapärane ja romantiline armastuslugu. Sobib vaatamiseks kogu perele.

Laval Seasaare Teater: Kait Aidnik, Maarja Palu, Katariina Raudsepp, Mari Lember, Aino Tuuksam, Jaanus Kukk, Agu Lall ja Laura-Liis Säde. Etendus on kahes vaatuses. Etenduse pikkus 1 h 30 minutit.

Pilet 8 EUR. Pileteid saab ette osta kodulehe broneerimisvormi kaudu või saates oma soovi meiliaadressile: ingrid@filmivargamae.ee






Etendus "... ja õunapuud õitsevad" (ühe Võrumaa pere lugu)

reedel, 23. augustil 2019 kl 19:00

See on tõsielusündmustel põhinev ühe Võrumaa pere lugu, mis võiks vabalt kuuluda igale eesti perele. Selle loo keskmes on ühe suguvõsa kanged naised, kes igasuguste aegade ja saatuselöökide kiuste on elu edasi kandnud. Nende kaudu räägib see lugu ühtlasi ka kehvadest oludest võrsunud eesti meestest, kes ideaali otsides karmidele aegadele jalgu jäid ja alla vandusid. See on ka lugu oma maast ja mullast, mida igatseti, aga mis siiski ei toonud paremat elujärge. Ja õunapuudest, mis ühes vanas taluaias on olnud erinevate elusaatuste tummadeks tunnistajateks ...

Laval Alle-Saija Teatristuudio
Autor ja lavastaja: Ingrid Ulst
Valguskunstnik: Triin Ulst

Pilet 8 EUR.


Kontsert "Kodune koht" Filmi Vargamäel
neljapäeval, 18. juulil 2019 kl 19:00

Filmi Vargamäe külastuskeskuses Mäe Andrese talu õuel toimuval vabaõhukontserdil "Kodune koht" astuvad üles Ele Millistfer (vokaal, klaver), Andres Alaru kontrabass) ja Jaagup Jürgel (kitarr). Kontserdi keskseks teemaks on kodu ja sellega seonduv, sest Filmi Vargamäe oli filmi "Tõde ja õigus" koduks poolteist aastat. Esitlusele tulevad lood nii Ele varsti ilmuvalt plaadilt kui ka muud kaunid lood Eestimaast, loodusest, loomisest, armastusest ... Südamlik kontsert suvisel õhtupoolikul koduse Võrumaa nurmede vahel kõnetab ja kõneleb.

Sissepääs 10 EUR, alla 4-aastastele lastele ja erivajadustega inimestele tasuta.
Pileteid saab ette osta, saates oma soovi meiliaadressile: ingrid@filmivargamae.ee